OVĚŘENÉ RECENZE NAŠICH
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ


Libor Hořínek

Majtel společnsoti Autoškola Libor
www.autoskolalibor.cz

Pánové z firmy Fisped Design, pro moji Autoškolu tvořili kompletně celý nový web. Z jejich aktivním přístupem a nasazením jsem byl maximálně spokojen. Tvorba webových stránek proběhla v relativně krátkém čase, veškeré úpravy, které jsem chtěl nebo potřeboval byly provedeny rychle a tak jak jsem si představoval. Komunikace velmi příjemná a na vysoké úrovni. Každý, kdo potřebuje tvorbu, úpravu nebo správu webových stránek a vybere si Fisped Design bude určitě na 100% spokojen, jako jsem spokojen s jejich prací já.

MUDr. Lukáš Čapek

Majitel soukromé gynekologie Lugyn
www.lugyn.cz

Webdesign vycházel z mnou diktovaných základních požadavků – barevné ladění, textový obsah, základní koncepce. Vše autor webu dodržel a jeho invence byly podnětné, vedly ke zjednodušení a větší přehlednosti webu. Komunikace s rychlou odezvou, zcela bezproblémová. Cena designu a celkové tvorby je ve srovnání s ostatními tvůrci průměrná, zcela odpovídá mým představám. Velké plus je automatické zajištění změn odpovídajících požadavkům GDPR a další nutnosti nezbytné k legálnímu provozu webu. Domluvili jsme se též na správě a údržbě webu tak, aby vše odpovídalo moderním trendům a vše chodilo hladce. Cena za údržbu velmi příjemná. Celkové služby rozhodně doporučuji!

MUDr. Lukáš Čapek

Majitel soukromé gynekologie Lugyn
www.lugyn.cz

S designem vizitek jsem byl spokojen na první pokus, úpravy se týkaly pouze obsahu. Veškeré změny byly provedeny v řádu minut od mého požadavku, cena návrhu více než přívětivá. Doporučuji!

Adam Stehlík

Spolumajitel NEST Design
www.nest-3d-design.com

Oslovil jsem kluky z Fisped Design, aby nám vytvořili logo pro naší novou firmu. Martin hned pochopil naší myšlenku a dokázal nadesignovat nejen logo, ale celkově tvář NESTu, kterou chceme působit na naše zákazníky. Vyhotovení bylo do několika dnů a za velmi rozumnou cenu. Musím taky zdůraznit neupjatou přátelskou komunikaci se špetkou humoru. S tím se vždycky pracuje lépe.